گروه شرکت مهندسی پزشکی آریان بهبود پایدار با سالها تجربه از1378تا امروز بصورت حرفه ای درزمینه واردات، فروش، نصب، راه اندازی، آموزش، سرویس، عیب یابی، تعمیر و تامین کننده قطعات یدکی اصلی و خدمات پس از فروش دستگاههای تشخیصی قلبی برای اکو کاردیو گرافی، تست ورزش، هولتر مانیتورینگ های ریتم قلب و فشارخون، الکتروشوک های بایوفیزیک، منوفیزیک، AED و الکتروکاردیوگراف در سراسر کشور فعالیت دارد .

با توجه  به  هزینه سنگین تامین ونگهداری این سیستم ها که اکثرا” بخاطر استفاده از دستگاه بی کیفیت، لوازم مصرفی و جانبی نامناسب و عدم آگاهی کاربران در نحوه صحیح استفاده صدمات جبران ناپذیری از لحاظ مالی و مهمتر از همه اعتباری برای مراکز درمانی قلب و عروق به همراه دارد.

ما متعهد به مشتریان خود هستیم و هدف فعالیت ما در طی این سالها فقط به دستگاه ها و ملزومات کلینیک های تخصصی تشخیصی بیماری های قلب و عروق در واحدهای 1- فروش دستگاه 2-  خدمات فنی مهندسی 3-  فروش لوازم دائمی و مصرفی با کیفیت اصلی اختصاص دارد.

مشاوره رایگان و تامین کننده حرفه ایی تجهیزات تخصصی تشخیصی قلبی از معتبرترین برندها با بیش از 20 سال سابقه فعالیت، سریعترین خدمات، بهترین کیفیت با قیمت های رقابتی

هدف ما رضایت شما و تداوم اعتماد شما به ماست